PONUKA NOVOSTAVIEB 

NA PREDAJ !!!!

V prípade, ak by ste nemali čas, alebo priestor čakať na vybavenie kúpy pozemku, potom je tu riešenie hotovej stavby pre Vás. MáTe ideálnu možnosť vybrať si z ponuky  4. postavených novostavieb, ktoré sú ihneď na predaj! Kúpite a sťahujete sa...                                                                                                                                                                                            Hľadáte vlastné bývanie , novostavbu atraktívneho rekreačného domu za prijateľnú cenu v očarujúcom prostredı́ na brehu jazera obklopený prírodou a predsa v tesnej blízkosti mesta? STE NA SPRÁVNEJ ADRESE... Táto lokalita ponúka všetko čo hľadáte, oddych, ticho, relax no zároveň i športové vyžitie ako pre Vás, tak aj pre Vašu celú rodinu ( rybolov pri Malom Dunaji, cykloturistiku popri Šúrskom kanáli, kone, kúpanie v Malom Dunaji, turistiku) , jednoducho život aký v meste nenájdete.

Využite ešte dnes  "Projekt s ambíciami rekreačného rezortu spojeného s trvalým bývaním". Ak po niečom podobnom túžite, máte to na dosah ruky... kontaktujte nás a radi Vá s privítame vo Vašom budúcom domove na adrese Zelená voda Most pri Bratislave.

Nehľadáte dom na bývanie,len by ste chceli investovať? Naše domy sú vhodné práve aj na investovanie do nehnuteľnosti , ktorý má veľký potenciál vďaka polohe a možnostiam, ktoré ponúka . Domy sú štandardne postavené ako nízkoenergetické a sú uvedené medzi referenčnými stavbami výrobcu Ytong.

Bližšie informácie o materiáloch, ktoré použıv́ame pri stavbách nájdete na stránkach www.xella.sk alebo priamo u nás. Radi s Vami podrobne všetko preberieme a vysvetlíme. V prípade záujmu nás stačı́ len kontaktovať .

Rekreačný domček typu A

Môžete sa ihneď sťahovať

Cena: 210.000,- s DPH, vrátane pozemku, vnútroblok, zabývaná časť 

Architektúra rekreačného domčeka je navrhnutá ako novostavba. Navrhovaný objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia s rozlohou 48,3 m2 a podkrovia s rozlohou 47,7 m2 so sedlovou strechou. Dispozícia objektu je obdĺžnikového tvaru. Na 1.NP na 48,3 m2 sa nachádza zádverie, z ktorého sa vchádza do spálne, do kúpelne s WC a do jedálne s obývacou izbou, ktorá naväzuje na kuchyňu. V obývacej izbe je schodisko do podkrovia, ktorého úžitková plocha je 47,7 m2. V podkroví je vybudované oddelené WC. Z 3 modelovo rozličných domov z kategórie s obytným podkrovím je model A najväčší a spĺňa tak podmienky bývania náročnejšieho klienta. Je ideálnym riešením pre 4 člennú rodinu, prípadne početnejšiu spoločnosť. Efektívne využitie podkrovia umožňuje členenie domu na dennú a nočnú zónu, čím poskytuje súkromie i pohodu zároveň. Uvedený model domu patrí k tomu najlepšiemu čo uspokojí náročnosť súčasného klienta pri hľadaní rekreačného bývania.

Rozloha zastavanej plochy je 62,7m2. Dom je v tvare obdĺžnika, postavený z Ytongu. Úžitková plocha bez podkrovia je 48,3m2, čo zahŕňa zádverie (4,1m2), kúpeľňu s toaletou (3,8m2), veľkú jedálenskú časť s obývacou izbou (21,0m2) , kuchyňu (5,3m2) a spáľňu (14,1m2) kde je dostatočný priestor aj na šatník. Podkrovie domu má 47,7m2, kde je možnosť zútulniť i na ďaľšie podkrovné izby.

(Možnosť odpočtu DPH)


Rekreačný domček typu C

Môžete sa ihneď sťahovať

Cena: 191.000,- s DPH, vrátane pozemku, vnútroblok, zabývaná časť 

Architektúra rekreačného domčeka je navrhnutá ako novostavba. Navrhovaný objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia s plochou 48,3 m2 a podkrovia s plochou 39,1 m2 so sedlovou strechou. Dispozícia objektu je obdĺžnikového tvaru. Na 1.NP na úžitkovej ploche 48,3 m2 sa nachádza zádverie, z ktorého sa vchádza do kúpeľne s WC a do jedálne s obývacou izbou, ktorá nadväzuje na kuchyňu. Z obývacej izby sa prechádza do spálne a taktiež sa tam nachádza schodisko do podkrovia, ktorého úžitková plocha je 39,1 m2. Tu sa nachádza oddelené WC. Z 3 modelovo rozličných domov z kategórie s obytným podkrovím je model C stredným variantom. Stáva sa tak dostupným riešením pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné bývanie na rekreáciu, ale aj veľkorysé riešenie celoročného ubytovania za prijateľnú cenu. Efektívne využitie podkrovia umožňuje členenie domu na dennú a nočnú zónu, čím poskytuje súkromie i pohodu zároveň.

Domček typu "C" je postavený z kvalitných materiálov Ytongu so zastavanou plochou 62,7m2. Rozdelenie jednotlivých miestnostı́ je nasledovná: Chodba(zádverie) – 4,1m2, kúpeľňa s WC – 3,8m2, jedáleň + obývacia miestnosť – 21,0m2. Kuchyňa -5,3m2, spálňa – 14,1m2

Plocha podkrovia 39,1m2 je možná na využitie ďaľších obytných priestorov, či už detskej izby, hosťovskej a podobne.

(Možnosť odpočtu DPH)


Rekreačný domček typu D

Vo výstavbe

Cena: 196.000,- s DPH, vrátane pozemku, vnútroblok, nadväzuje na zabývanú časť 

Architektúra rekreačného domčeka je navrhnutá ako novostavba. Navrhovaný objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia s rozlohoun 63,1 m2 prekrytého krovom s valbovou strechou. Dispozícia objektu je tvaru do L. Na prízemí sa nachádza zádverie, z ktorého sa vchádza do spálne, do kúpelne s WC a do kuchyne s jedálňou a obývacou izbou, ktoré tvoria jeden priestor. Odtiaľ nadväzuje ďalšia spálňa. Z 3 modelovo rozličných domov z kategórie bungalov je model D stredným variantom. Stáva sa tak dostupným riešením pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné bývanie na rekreáciu, ale aj veľkorysé riešenie celoročného ubytovania za prijateľnú cenu.

Bungalov na zastavanej ploche 80,6m2. Rozdelenie jednotlivých miestnostı́ je nasledovné:  chodba (4,6m2), kúpelňa s WC(4,0m2), jedáleň + obývacia izba (21,7m2), kuchyňa (4,4m2), spálňa (14,2m2), detská izba (14,2m2)

(Možnosť odpočtu DPH)


Rekreačný domček typu E

Môžete sa ihneď sťahovať

Cena: 176.000,- s DPH, vrátane pozemku, vnútroblok, zabývaná časť

Architektúra rekreačného domčeka je navrhnutá ako novostavba. Navrhovaný objekt pozostáva z jedného nadzemného podlažia z rozlohou 40,87 m2 a s rozlohou podkrovia 23,0 m2 so sedlovou strechou. Dispozícia objektu je obdĺžnikového tvaru. Na 1.NP na úžitkovej ploche 40,87 m2 sa nachádza zádverie, z ktorého sa vchádza do kúpeľne s WC a do kuchyne s jedálňou a obývacou izbou. Z obývacej izby sa prechádza do spálne a taktiež sa tam nachádza rebríkové schodisko do podkrovia, ktorého úžitková plocha je 23,0 m2. Aj tu je vybudované oddelené WC.

Z 3 modelovo rozličných domov z kategórie s obytným podkrovím je model E síce najmenší, napriek tomu ho to však nevylučuje z atraktívnej ponuky bývania, pretože aj na malej ploche v príjemnom prostredí si dokáže človek vytvoriť svoj vlastný osobitý priestor. Rovnako tak je dostupným riešením aj pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné bývanie na rekreáciu. Pre mnohých klientov môže byť práve tento variant splnením sna o bývaní.

Poschodový dom na zastavanej ploche 54,1m2. Rozdelenie jednotlivých miestnostı́ je nasledovné: chodba (3,7m2), kúpelňa s WC(3,6m2), kuchyňa + obývacia izba (21,2m2), spálňa (12,3m2)                                                                           Plocha podkrovia je 23,0m2.

(Možnosť odpočtu DPH)

Kontaktujte nás

prvebyvanie

Most pri Bratislave Zelená voda